„Mă voi întoarce acasă” este mesajul cântecului, care vorbește despre un om plecat să își caute fericirea pe alte meleaguri și care realizează că nimic nu compensează singurătatea care îi cuprinde sufletul, la lăsarea întunericului și dorul de prieteni. Leo Iorga a pus mult suflet în această melodie care se aude din luna februarie la Focus FM
- Toma a plecat, se strâng cioburile! La Municipiu, PSD nu mai joacă totul pe mâna unui singur om! Interimat cu conducere colectivă
- IA MORMANUL CU TOPTANUL! Constructorul care se ocupă de reabilitarea energetică și seismică a zeci de blocuri, amendat pentru distrugerea spațiilor verzi (FOTO)
- Culoare și energie în sala unde se antrenează mascații din Buzău! Ei sunt cei care au transformat spațiul rigorii într-o galerie de artă urbană (FOTO)
- Criză la Spitalul Județean Buzău: „Dacă se îmbolnăvește o asistentă, nu are cine să intre în tură!” Ce secții sunt la un pas de blocaj







